Nvidia стала найдорожчою публічною компанією у світі, обійшовши Microsoft та Apple
1 min read

Nvidia стала найдорожчою публічною компанією у світі, обійшовши Microsoft та Apple

Сьогоднішнім сенсаційним досягненням стала компанія Nvidia, яка обійшла Microsoft та Apple за ринковою капіталізацією і визнана найціннішою публічною компанією у світі. Акції Nvidia виросли на 3,5%, досягнувши значення $135,58 за акцію і піднявши загальну вартість компанії до історичних $3,335 трильйонів. Це обігнало попередні лідери Microsoft і Apple з ринковими капіталізаціями відповідно $3,317 трильйонів і $3,286 трильйонів.

Нове досягнення Nvidia зумовлене стрімким зростанням попиту на їхні процесори, які вважаються найкращими на ринку для завдань штучного інтелекту. Інвестори проявляють оптимізм щодо перспектив розвитку компанії, підтримуючи її акції на фондовому ринку. Nvidia також стала лідером за щоденним оборотом на Уолл-стріт, з середнім значенням $50 мільярдів, що становить значну частку в обсягах торгів S&P 500.

За останній рік Nvidia систематично перевищувала очікування аналітиків щодо прибутку та виручки, підтверджуючи своє лідерство в індустрії технологій штучного інтелекту. Проте експерти попереджають інвесторів про ризики корекції акцій у разі спаду інвестицій у цей сектор, радячи проявляти обережність у виборі стратегій інвестування.

За даними LSEG, акції Nvidia зберігають високий інвестиційний інтерес, в тому числі серед приватних інвесторів, які оцінюють їхні перспективи. Останнім успіхом стало роздроблення акцій компанії минулого тижня, що зробило їх більш доступними і підвищило їхню привабливість на ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *