Microsoft розширює лінійку Xbox: нові варіанти консолей та цінова стратегія
1 min read

Microsoft розширює лінійку Xbox: нові варіанти консолей та цінова стратегія

Microsoft оголосила про розширення своєї лінійки ігрових консолей Xbox до кінця поточного року. Нові варіанти включають білий Xbox Series X з твердотілим накопичувачем об’ємом 1 Тбайт та без оптичного приводу, який буде доступний за $449,99. Ця версія повторює дизайн Xbox Series S. Крім того, білий Xbox Series S з накопичувачем об’ємом 1 Тбайт буде доступний за $349,99.

Загалом, Microsoft пропонує різні варіанти кольорів та конфігурацій для задоволення потреб різних користувачів. Наприклад, нова версія Xbox Series X у чорному корпусі, що коштує $599,99, має твердотілий накопичувач об’ємом 2 Тбайт та оптичний привід для дисків. Цей варіант доступний в кольорі “galaxy black”.

Хоча нові версії консолей зберігають рівень швидкодії та функціональності попередніх моделей, оновлені версії пропонують ряд покращень, таких як збільшений обсяг накопичувача та унікальний дизайн.

Представники Microsoft раніше планували випустити оновлену версію Xbox Series X з циліндричним дизайном та бездротовими контролерами. Однак після змін планів компанії цей проект був скасований. Ці нові анонси відкривають нову сторінку в стратегії розвитку ігрової платформи від Microsoft.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *