Adobe оновила користувальницьку угоду, відкривши можливість перегляду контенту користувачів
1 min read

Adobe оновила користувальницьку угоду, відкривши можливість перегляду контенту користувачів

Adobe здійснила оновлення угоди користувача, що регулює правила взаємодії з їх програмними продуктами. Згідно з оновленням, компанія тепер офіційно має право переглядати контент, створений користувачами та зберігаються у хмарі. Це викликало обурення серед користувачів, включаючи художника Сема Санталу, який заявив про своє невдоволення цим кроком у соціальних мережах.

Останнє оновлення угоди датоване 17 лютого 2024 року і внесло зміни до розділів 2.2 і 4.1. Зміни стосуються того, як Adobe може отримувати доступ до контенту користувачів і як ця інформація обробляється. Зазначено, що компанія може переглядати контент користувачів у автоматичному та ручному режимах, але лише в рамках, дозволених законом.

Нова політика викликала негативну реакцію серед користувачів, деякі з яких заявили про намір переходу на використання продуктів конкурентів або програм з відкритим вихідним кодом.

Представники Adobe наголосили, що клієнти з особистими обліковими записами Creative та Document Cloud мають можливість заблокувати аналіз свого контенту, щонайменше, в тих випадках, коли він використовується для покращення продуктів Adobe. Крім того, вони підтвердили, що контент користувачів не буде використовуватися для навчання генеративних нейромереж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *