Microsoft Designer розширює можливості: тепер кожен може створювати стікери за допомогою штучного інтелекту
1 min read

Microsoft Designer розширює можливості: тепер кожен може створювати стікери за допомогою штучного інтелекту

Microsoft знову вражає світ своїми інноваціями, представивши новий інструмент для графічного дизайну під назвою Sticker Creator, що входить до складу Microsoft Designer. Цей інструмент, заснований на штучному інтелекті, відкриває двері творчості для кожного, дозволяючи створювати унікальні стікери з легкістю.

Sticker Creator пропонує два способи створення стікерів: від зміни дотепних шаблонів до повного створення з нуля. Завдяки вбудованим підказкам і налаштуванням, користувачі можуть ефективно налаштовувати свої стікери, щоб вони відповідали їхнім потребам та уявленням.

“Наша мета – зробити творчість доступною для всіх”, – коментує представник Microsoft. “Sticker Creator дозволяє виразити свою унікальність через створення стікерів, надаючи користувачам засіб для самовираження в цифровому просторі”.

Ця нова можливість розширює функціональність Microsoft Designer, роблячи його ще більш привабливим для креативних проектів будь-якого рівня складності. З Sticker Creator створення стікерів стає простою та захопливою задачею для всіх, хто прагне виразити свою унікальність через мистецтво графічного дизайну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *