Asus представила концепт ігрового ноутбука Zephyrus G14 з кольоровим екраном з електронного паперу
1 min read

Asus представила концепт ігрового ноутбука Zephyrus G14 з кольоровим екраном з електронного паперу

Компанія Asus презентувала концепт ігрового ноутбука Zephyrus G14, обладнаного кольоровим екраном з електронного паперу на кришці. Новинка, що отримала назву Project Dali, дозволить користувачам налаштовувати зовнішній вигляд лептопа без використання наклейок.

За словами представника Asus, 12-дюймовий екран з електронним чорнилом має роздільну здатність 1600×1200 пікселів і здатен відображати шість кольорів. Інші відтінки досягаються змішуванням кольорів. Редактор Tom’s Hardware відзначив, що кольори виглядають яскравішими порівняно з іншими E Ink дисплеями, однак при зміні зображень спостерігалося миготіння, схоже на стробоскоп.

Програмне забезпечення Project Dali дозволяє застосовувати кілька попередньо відрендерених стікерів або створювати зображення за допомогою штучного інтелекту. Дисплей дозволяє переміщувати та змінювати розмір стікерів з попередньо завантажених зображень. Також зазначається, що електронний папір споживає менше енергії, ніж дисплей AniMatrix, встановлений на інших моделях Zephyrus G14.

Редактор Tom’s Hardware зазначив, що дисплей на демонстраційних пристроях був меншим за кришку ноутбука і розташовувався не по центру. Це, ймовірно, пов’язано з бажанням компанії зекономити на виробництві спеціальних екранів під конкретний розмір лептопа.

Аналогічні технології вже використовувалися раніше. Наприклад, Lenovo випробувала подібне рішення у Yoga Book C930 в 2018 році, а минулого року компанія випустила ThinkPad Plus Gen4 з OLED-екраном з одного боку кришки і кольоровим дисплеєм E Ink з іншого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *