STALKER 2: Серце Чорнобиля – новий трейлер з українською озвучкою
1 min read

STALKER 2: Серце Чорнобиля – новий трейлер з українською озвучкою

На презентації Xbox Showcase, GSC Game World вразила шанувальників новим трейлером для STALKER 2: Серце Чорнобиля з чудовою українською озвучкою. Відео розкриває багато нових деталей щодо гри, яка обіцяє захопливий ігровий досвід. Ігрові кадри демонструють різноманітні локації, зустрічі з мутантами та напружений світ S.T.A.L.K.E.R. 2.

Трейлер відзначається не лише за вражаючою графікою, а й за використанням української мови у діалогах та навіть піснях персонажів. Згідно з промовою розробників, гра заплутана в хижими мутантами, радіацією та складними взаєминами між людьми, що створює непередбачуваний ігровий світ.

Особливу увагу приділяють нелінійній сюжетній лінії, що підкреслюється в трейлері під назвою “Час можливостей”. Влітку розробники обіцяють поділитися ще більш детальними анонсами, що розкажуть про додаткові нововведення гри.

Наголошуючи на важливості підтримки України в боротьбі проти російського вторгнення, GSC Game World закликає гравців підтримати фонд UNITED24. Реліз STALKER 2: Серце Чорнобиля відбудеться 5 вересня на ПК та Xbox, і гравці вже не можуть дочекатися, щоб зануритися в цей атмосферний та захоплюючий світ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *