Запуск Android 13 на пристрої Rabbit R1: Революція у світі операційних систем
1 min read

Запуск Android 13 на пристрої Rabbit R1: Революція у світі операційних систем

Відчайдушний ентузіаст з YouTube-каналу HowToMen вразив глядачів новим відео, де він продемонстрував запуск Android 13 на пристрої Rabbit R1, замінивши штатну операційну систему Rabbit OS. Цей крок відкриває необмежені можливості для користувачів, забезпечуючи їхнім пристроєм значно більший функціонал.

Новина про цей революційний крок поширилася після того, як дослідник Мішал Рахман розкрив секрет, що Rabbit R1 фактично працює на Android з кастомною оболонкою та використанням LAM-моделі у хмарі. Це дозволяє нейромережі виконувати дії за командою користувача. Нова версія оболонки, за словами Рахмана, може бути легко встановлена на Pixel 6a за допомогою APK-файлу.

За даними автора HowToMen, пристрій може безпроблемно працювати під управлінням Android 13. Процес установки виявився досить простим, оскільки вихідна Rabbit OS базується на AOSP-версії Android. Важливо, що всі апаратні кнопки Rabbit R1 працюють без збоїв, дозволяючи користувачам використовувати їх для різних функцій, таких як регулювання гучності та зйомка екрану.

Модифікація програмного забезпечення відкрила нові можливості для Rabbit R1, забезпечуючи його більшою функціональністю та зручністю в користуванні. Зокрема, вона розблокувала повнофункціональну клавіатуру та додала додаткові опції швидкого налаштування. Крім того, з Google Gemini користувачі зможуть отримати кращого помічника, порівняно з тим, що був представлений в Rabbit OS.

Цей крок перевершив очікування і підкреслив потенціал Rabbit R1 як більш функціонального та привабливого варіанту серед конкурентів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *