Vifa представляє колонку Helsinki
1 min read

Vifa представляє колонку Helsinki

На світовому ринку з’явився новий шедевр від Vifa – портативна аудіо колонка Helsinki, яка не лише вражає своїми звуковими можливостями, але й ставить нові стандарти в дизайні. Helsinki – це злиття естетики та функціональності, яке втілює скандинавську мінімалістичну елегантність.

Завдяки спеціально розробленим повнодіапазонним динамікам та двом вуферам, Helsinki забезпечує узгоджене й поглиблене відтворення звуку у будь-якому середовищі. Інженерам вдалося досягти неймовірної якості звучання завдяки симетричному пасивному випромінювачу та цифровому підсилювачу з кросовером DSP.

Не лише звук, але і зовнішність Helsinki вражає. Вона вирізняється спеціально розробленою водовідштовхувальною тканиною від Kvadrat та елегантним шкіряним ремінцем від Tärnsjö Garveri, що надають їй стильний і розкішний вигляд.

Завдяки міцній алюмінієвій рамі та літій-іонній батареї, Helsinki готова до використання як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Із зручним чохлом для зберігання і захисту, вона стане ідеальним супутником у будь-якій подорожі.

Що стосується підключення, Helsinki пропонує різноманітні варіанти, включаючи Bluetooth 4.0 aptX, AUX 3,5 мм і NFC, що робить її універсальним рішенням для будь-якого пристрою.

Vifa – це не лише виробник аудіо колонок, а справжній переносний концерт зі скандинавським шармом. Helsinki – це лише початок нового епізоду в еволюції портативного аудіо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *