Офлайн-режим від Netflix не працюватиме на настільних ПК
1 min read

Офлайн-режим від Netflix не працюватиме на настільних ПК

Стрімінговий гігант повідомив, що офлайн-режим поки не працюватиме. Зараз Netflix працює над створенням нового додатку для Windows, який підтримуватиме рекламу та систему сповіщень. Однак після її впровадження офлайн-режим буде підтримуватися лише мобільними пристроями. Користувачам настільних комп’ютерів він буде недоступний.

Після виходу цього анонсу багато користувачів почали цікавитися, чи вважаються лептопи мобільними пристроями. З однієї сторони, сучасні ноутбуки доволі легкі та практичні, тому їх можна такими вважати. З іншої, здається, що представники компанії Netflix мали на увазі дещо інше. Деякі користувачі припускають, що офлайн-режим буде доступний для iPad і планшетів на Android, а ось на ноутбуках та настільних ПК він не працюватиме. 

Точної дати, коли зникне підтримка офлайн-режиму, ще не оголошено. В спливаючому сповіщенні говориться про те, що це станеться незабаром. 

Чому Netflix впроваджує це нововведення поки незрозуміло. Цілком можливо, що компанія провела дослідження та виявила, що більшість користувачів використовують офлайн-режим лише на мобільних пристроях. Тож це зроблено з метою оптимізації ресурсів компанії, бо навіщо підтримувати роботу того, чим практично не користуються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *