Apple WWDC 2024: підтверджено дату та час основної події
1 min read

Apple WWDC 2024: підтверджено дату та час основної події

До події Apple WWDC 2024 залишилося лише декілька тижнів. На цьому заході розробники та інші зацікавлені клієнти компанії зможуть ближче познайомитися з новими оновленнями програмного забезпечення та новими функціями штучного інтелекту. Офіційно компанія поки не давала жодних натяків відносно того, що очікуватиме користувачів на WWDC 2024, однак вже оголосила, коли відбудеться основна подія.

Apple WWDC 2024 розпочнеться 10 червня і триватиме до 14-го. Основна подія відбудеться в понеділок, 10 червня о 10:00 за тихоокеанським часом або о 22:30 за східним часом. Головна частина презентації транслюватиметься в прямому ефірі на сторінці Apple на YouTube.

Наразі можна лише здогадуватися, що покажуть на заході. Користувачі вважають, що в перший день розповідатимуть нову інформацію про iOS 18, iPadOS 18, оновлення watchOS і версії macOS для відповідних пристроїв. Повідомляється, що компанія планує використовувати функції генеративного штучного інтелекту в нових моделях iPhone 16. Тож, ймовірно, багато говоритимуть про штучний інтелект, його переваги, недоліки та місце в сучасному світі. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *