Чи зможе Pixel 10 від Google конкурувати з iPhone 17
1 min read

Чи зможе Pixel 10 від Google конкурувати з iPhone 17

Раніше Google випустив на ринок телефони преміум-класу Pixel. Однак вони мали забагато недоліків, в порівнянні з іншими флагманськими пристроями. Нещодавно представники компанії повідомили, що внесуть зміни, які покращать продуктивність їхніх смартфонів.

Більшість користувачів смартфонами Pixel говорили про такі проблеми, як нагрів пристрою, відсутність мережі та короткий час автономної роботи. Досі Google використовував мікропроцесори SoC Exynos від Samsung для розробки чіпів Tensor. Однак в наступному році використовуватиме Tensor, виготовлений на процесорах TSMC. Вважається, що це зробить смартфони серії Pixel 10 потужнішими.

Google вже давно потрібно було вдосконалити свій продукт. Навіть під час тестування моделі Pixel 8 Pro, що вийшла минулого року, можна було помітити, що вона поступається іншим флагманським моделям, які до всього коштували дешевше. Тож перехід на TSMC – гарний початок, щоб оновити обладнання для майбутньої лінійки

Якщо Google прагне конкурувати з найкращими, то повинен демонструвати рівень, відповідний рівням Apple і Samsung на ринку. Потрібно підвищити потужність пристрою, оновити операційну систему, додати корисних та практичних функцій. Тільки так Pixel 10 зможе стати конкурентом iPhone 17 в 2025 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *