Meta і Google хочуть укласти угоди з голлівудськими студіями
1 min read

Meta і Google хочуть укласти угоди з голлівудськими студіями

Meta і Google мають на меті укласти угоди про довгострокове співробітництво з голлівудськими студіями, щоб покращити роботу штучного інтелекту в сегменті генерації відео. За це технологічні компанії пропонують мільйони доларів. 

Згідно з останньої інформацією, Netflix і Disney не бажають надавати доступ до свого контенту, однак не проти розглянути інші умови співпраці. В свою чергу Warner Brothers Discovery готовий надати штучному інтелекту доступ до своїх матеріалів, але не до всіх.

Meta та Google поки не коментують цю ситуацію. Інсайдери повідомляють, що основна мета компаній – вдосконалити інструменти генерації відео штучним інтелектом. Переговори з деякими голлівудськими компаніями вже розпочалися. 

Наразі між технологічними компаніями, які займаються розробкою штучного інтелекту відбувається щось на кшталт перегонів. Кожна з них намагається підписати якомога більше угод про співпрацю для вдосконалення генеративних моделей ШІ. На початку цього тижня OpenAI підписала угоду з NewsCorp, щоб розміщувати їхні новини в ChatGPT. Meta також розглядає можливість платити видавцям за доступ до новин, фото та відеоконтенту для навчання своїх моделей ШІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *