Microsoft планує запустити власний магазин ігор
1 min read

Microsoft планує запустити власний магазин ігор

Наразі у магазинах додатків домінують Apple і Google. Розробники ігор поширюють свої продукти через них, за що виплачують 30% комісії від продажів. Наприкінці 2023 року керівник ігор Microsoft Філ Спенсер поділився, що компанія веде переговори з партнерами щодо запуску власного магазину додатків Xbox. Схоже, тепер усі сторони дійшли згоди. 

Корпорація Microsoft готує до запуску власний онлайн-магазин мобільних ігор. Нова альтернатива магазинам додатків Apple Inc. і Google порадує користувачів уже в липні. 

Про цю новацію стало відомо у четвер на технологічному саміті. Президент Xbox Сара Бонд повідомила, що браузерний магазин дебютуватиме з власними іграми від Microsoft. Разом з тим він пропонуватиме знижки на внутрішньоігрові товари для таких ігор як Candy Crush Saga. Пізніше магазин Microsoft стане доступним і для інших видавців. 

Як повідомляють в підрозділі Xbox, магазин ігор запустять в Інтернеті, а не додатку. Саме тому він буде доступним на всіх пристроях та в усіх країнах. Намір компанії полягає в тому, щоб полегшити ігровий процес на комп’ютерах та мобільних пристроях. За словами Сари Бонд першим доповненням до до веб-магазину стане блокбастерна кросплатформена гра Microsoft Minecraft.

Хоч Microsoft і відстала від конкурентів в ігровій індустрії, підрозділ Xbox компанії готовий зробити великий фурор. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *