Конкурент Neuralink Corp лікуватиме хворобу Паркінсона
1 min read

Конкурент Neuralink Corp лікуватиме хворобу Паркінсона

У четвер Том Окслі, засновник Synchron Inc., повідомив, що його компанія з виробництва мозкових чіпів розглядає можливості розширення. Дослідники планують вийти за рамки лікування паралічу і зайнятися такими хворобами, як епілепсія та хвороба Паркінсона

Synchron, конкурент Neuralink Corp. Ілона Маска, перепрофілює вже створений чіп для додаткових процедур. Про це повідомив Том Окслі на технологічному саміті. Також він зазначив, що індустрія інтелектуальних технологій ввійшла у стадію глобального поширення і наразі в цю галузь надходить достатньо капіталу, щоб створювати абсолютно нові речі. 

На відміну від Neuralink, Synchron не проводить операцій на мозку. Натомість він імплантує чіп Stentrode у вену на шиї. Звідти пристрій з потоком крові доходить до верхньої частини моторної кори головного мозку. Після вдалої імплантації пацієнти можуть маніпулювати зовнішніми пристроями, наприклад, курсором миші, за допомогою думок. 

Окслі порівняв технологію Synchron із кардіостимулятором, який є простішою процедурою для вирішення серцевих проблем, ніж операція на серці. Зараз щорічно проводять тисячі оперативних втручань у мозок, щоб позбавити пацієнта від епілепсії чи хвороби Паркінсона. Використання чіпів для цієї цілі зробить процес більш швидким та доступним більшій кількості людей. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *