Власник Snapchat планує зробити додаток безпечним для дітей
1 min read

Власник Snapchat планує зробити додаток безпечним для дітей

Власник Snapchat Snap Inc. хоче зробити користування своєю платформою максимально безпечним, у тому числі і для дітей. Про це заявив співзасновник і головний виконавчий директор Еван Шпігель

Snap та інші соціальні мережі, включно з Facebook Meta Platforms Inc. , X Corp., Discord і TikTok, постійно зазнають утиску від законодавців та батьків через вплив їхніх програм на дітей. Уже не перший рік законодавці та захисники прав дітей не можуть дійти згоди в питанні, хто повинен відповідати за безпечний контент. Це повинні робити власники соціальних платформ, батьки чи виробники гаджетів, такі як Apple Inc. і Google?

Схоже, Еван Шпігель вирішив це непросте питання. На технологічному саміті він заявив, що Snap Inc. візьме на себе відповідальність за досвід, який отримують користувачі соціальної платформи.

Основна ціль Snapchat з’єднувати користувача з людьми, яких він знає в реальному світі. У цій програмі немає загальнодоступних лайків і вона є приватною за замовчуванням. Також генеральний директор зазначив, що батьки не повинні знімати з себе відповідальності за безпеку дітей. Потрібно розповідати їм про важливість спілкування зі своїми справжніми друзями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *