Міністерство юстиції США посилює контроль над діяльністю у сфері ШІ
1 min read

Міністерство юстиції США посилює контроль над діяльністю у сфері ШІ

Оскільки технологічні гіганти продовжують інвестувати мільярди доларів у сферу штучного інтелекту, у США вирішили посилити контроль над цим процесом. 

30 травня Міністерство юстиції США проведе семінар у Стенфордському університеті. На ньому будуть присутні дослідник, урядовці та лідери в галузі ШІ. Про це повідомила Сьюзен Еті, головний економіст антимонопольного відділу Міністерства юстиції у середу. Якщо вірити копії звіту про майбутню подію, спікерами будуть урядовці США та Великобританії, а також засновник DeepLearningAI Ендрю Нг.

Органи антимонопольного законодавства перевірятимуть наскільки залежні нові ШІ-стартапи від технологічних гігантів. За останні місяці Microsoft Corp. , Amazon і Google інвестували мільярди доларів у цю галузь, заручившись підтримкою провідних розробників програмного забезпечення. 

До прикладу, компанія Microsoft інвестувала 13 мільярдів доларів у виробника ChatGPT OpenAI. Після листопадових подій зі звільненням головного виконавчого директора OpenAI Сема Альтмана усі побачили, наскільки тісно пов’язана компанія з Microsoft. Це не могло не привернути увагу антимонопольних органів Великої Британії та Європейського Союзу. У січні Федеральна торгова комісія США заявила, що розгляне інвестиції Microsoft разом з інвестиціями інших компаній таких, як Amazon і Alphabet та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *