Зростання акцій Nvidia впливає на світові акції ШІ
1 min read

Зростання акцій Nvidia впливає на світові акції ШІ

Згідно з аналізом CNBC Pro у минулому році чотири європейські напівпровідникові компанії показали позитивну кореляцію з ціною акцій Nvidia. У той час як акції Nvidia злетіли на 210%, компанії ASML, VAT Group, ASM International та BE Semiconductor Industries продемонстрували приріст від 40% до 85%. Як видно коефіцієнт кореляції варіюється від 0,41 до 0,52, що вказує на значну, хоча й не ідеальну, відповідність у динаміці цін. 

Причина цінової динаміки 

На ринку криптовалют спостерігається помітне пожвавлення: набирають популярності токени орієнтовані на штучний інтелект (RNDR, AGIX, TAO і FET). Найбільша хвиля популярності збігається зі зростанням акцій Nvidia. І все тому, що за результатами діяльності Nvidia уважно стежать. Адже компанія відіграє значну роль у секторах штучного інтелекту та майнінгу криптовалют. Очікується, що майбутній звіт компанії 22 травня відобразить ще більші показники зростання прибутку. 

Також варто зазначити, що популярність акцій Nvidia підтримується і за рахунок спекуляцій навколо запуску нової версії ChatGPT від OpenAI.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *