Samsung виведе на ринок нові смарт-годинники у цьому році
1 min read

Samsung виведе на ринок нові смарт-годинники у цьому році

Компанія Samsung розширить лінійку розумних годинників найближчим часом. Технологічний гігант натякнув, що цього року виведе на ринок нові смарт-годинники.

У цьому році Samsung вже презентував Galaxy Ring та показував прототипи деяких майбутніх гаджетів під час заходу MWC 2024 у Барселоні. Однак багато інформації про наступну серію розумних годинників компанія не надала. 

Повідомлення зі ЗМІ свідчать про те, що південнокорейський технологічний гігант планує випустити не один, а три варіанти розумних годинників. Довгоочікувані Galaxy Watch 7 Pro та Galaxy Watch Ultra вже назвали найдосконалішими годинниками елітного класу від Samsung. Однак офіційний анонс і точна дата запуску продукту ще невідомі.

Очікується, що модель Ultra матиме більший акумулятор на 578 мАг та декілька передових технологічних оновлень. Серія розумних годинників Galaxy від Samsung широко цінується за функціональність та стильний зовнішній вигляд. Раніше в звіті говорилося, що компанія працює над новою версією Smartwatch, Galaxy Watch FE, де FE означає Fan Edition. Повідомляється, що ця версія матиме функції, подібні до раніше випущених Galaxy Watch 4.

Згідно з попередніми оголошеннями компанії, Samsung може представити нову серію Galaxy Smartwatch і Galaxy Ring десь у липні або серпні 2024 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *