Китайська фірма Fujian Jinhua визнана невинною у справі проти Micron Technology
1 min read

Китайська фірма Fujian Jinhua визнана невинною у справі проти Micron Technology

Суд в Сан-Франциско визнав китайську компанію Fujian Jinhua невинною у справі про крадіжку комерційних секретів американської компанії Micron Technology.

Ухвала суду підкреслила, що не було достатніх доказів, які підтверджували б вину Fujian Jinhua у незаконному привласненні розробок Micron Technology через партнерство з тайванською United Microelectronics Corp. (UMC).

Це рішення прийнято через п’ять років після включення Fujian Jinhua до чорного списку Міністерства торгівлі США.

Після цього судового вироку компанія Micron Technology оголосила про укладення глобальної мирової угоди з Fujian Jinhua, в рамках якої сторони взаємно відмовилися від претензій одна до одної.

Угода включала цивільний позов, що був поданий американською компанією за рік до того, як Міністерство юстиції США висунуло кримінальні звинувачення проти китайської фірми.

Після вирішального ухвалення суду Micron Technology також наголосила на важливості укладення глобальної угоди з Fujian Jinhua, особливо у контексті заборони китайським владними органами використовувати чипи американської компанії у критичній інфраструктурі, що створює серйозні ризики для національної безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *