Threads випереджає X, відзначаючи значне зростання популярності
1 min read

Threads випереджає X, відзначаючи значне зростання популярності

Платформа мікроблогів Threads вразила громадськість своїм стрімким зростанням популярності, виходячи в лідери серед альтернативних соціальних мереж за останні три місяці.

Статистика аналітичної компанії Appfigures демонструє, що з моменту запуску в липні 2023 року Threads вразила індустрію, залучивши понад 100 мільйонів користувачів всього за тиждень. Хоча спочатку інтерес до платформи згасав, її стабільність на ринку лише посилювалася.

За останні три місяці Threads навіть вдвічі, а іноді й утричі перевищувала показники колишнього Twitter, який під керівництвом Ілона Маска зазнавав турбулентних перетворень.

Проблеми колишнього Twitter включають зниження показників у всіх сферах діяльності, зокрема, фінансові труднощі і нерозв’язану проблему з ботами.

Навіть при вжитих заходах боротьби зі спамом, платформа X продовжує боротьбу з цією проблемою, тоді як Threads успішно залучає користувачів, демонструючи активне зростання аудиторії.

Аналіз фінансових звітів також підтверджує перевагу Threads, яка менш ніж за рік подолала чверть активної кількості користувачів колишнього Twitter. За даними американської холдингової компанії Fidelity, оцінка X знизилася на 70% порівняно з ціною придбання Маском у 2022 році.

Натомість, децентралізовані платформи Mastodon і Bluesky також показали деякий інтерес користувачів, але недостатній для конкуренції з Threads, яка продовжує утримувати позиції лідера серед альтернативних соціальних мереж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *