Electronic Arts і Codemasters анонсували випуск F1 24
1 min read

Electronic Arts і Codemasters анонсували випуск F1 24

Компанія Electronic Arts разом з розробниками Codemasters відкрили завісу над очікуваною новою частиною популярної серії автосимуляторів – F1 24. У спеціальному трейлері було розкрито деякі ключові деталі гри, хоча кадрів із реальним ігровим процесом поки що не показали.

Одним із головних нововведень у грі буде оновлене управління, яке базується на динамічній системі EA Sports Dynamic Handling, а також покращена фізична модель.

Гравці також можуть очікувати повернення переробленого режиму “Кар’єра” та сюжетного режиму, який був попередньо в F1 2021 та F1 23. Детальніші відомості про ключові особливості гри розробники обіцяють оприлюднити у квітні.

Замовлення на F1 24 вже доступні для шанувальників серії, причому власники попередніх випусків отримають знижку у розмірі 15%. Гра буде доступна в двох виданнях – звичайному та “чемпіонському”.

В останньому можна розраховувати на ранній доступ, VIP-перепустку, внутрішньоігрові валюти та інші бонуси. Дата виходу запланована на 31 травня 2024 року для ПК та консолей Xbox та PlayStation.

Власники Champion Edition зможуть насолодитися грою навіть раніше – вже 28 травня. Також варто відзначити, що гра буде підтримувати VR-режим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *