ASUS представила Radeon RX 7900 GRE у виконаннях TUF Gaming та Dual
1 min read

ASUS представила Radeon RX 7900 GRE у виконаннях TUF Gaming та Dual

Компанія ASUS випустила нову відеокарту Radeon RX 7900 GRE, яка спочатку була призначена для китайського ринку, але тепер доступна всім користувачам по всьому світу.

Представлені варіанти TUF Gaming та Dual обладнані подвійною системою BIOS та розгоном графічного процесора, що робить їх особливо привабливими для геймерів та ентузіастів.

Модель Radeon RX 7900 GRE TUF Gaming пропонує частоту GPU в режимі розгону до 2052 МГц (ігри) і до 2391 МГц (Boost), тоді як версія Dual має частоту 2013 МГц (ігри) і 2366 МГц (Boost) у режимі «OC». Обидві версії оснащені 16 Гбайт відеопам’яті GDDR6 та 256-бітною шиною.

Варіант TUF Gaming має систему охолодження із трьома вентиляторами, що забезпечує оптимальну температуру в усіх умовах. З іншого боку, модель Dual, обладнана двома вентиляторами, займає менше місця у корпусі ПК, що робить її більш практичною для систем з обмеженим простором.

З релізом цих відеокарт користувачі отримують широкий вибір кастомних рішень, оскільки доступні 14 варіантів Radeon RX 7900 GRE. Рекомендована ціна на карту становить $549.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *