Звільнення в Cloud Imperium Games піддає питанню майбутнє Star Citizen
1 min read

Звільнення в Cloud Imperium Games піддає питанню майбутнє Star Citizen

Після інформації від порталу MassivelyOP про скорочення в провідній космічній грі Star Citizen, студія Cloud Imperium Games відмовчується.

За словами джерел, кілька ключових співробітників, зокрема, провідний продюсер та дизайнери, покинули студію, можливо, не добровільно.

Новину підтвердила колишня продюсерка Енні Буффар, яка назвала студію Cloud Imperium Games “вкрай токсичною компанією”. За її словами, скорочення було приховано під привід релокації, що викликало негативну реакцію серед персоналу.

Cloud Imperium Games поки не надала коментарів з цього приводу, але GamesIndustry.biz звернулася до студії для отримання пояснень.

Зазначимо, що не дивлячись на турбулентність внутрішніх справ, розробка Star Citizen і її сюжетного режиму Squadron 42 триває. Останній, за повідомленнями, перебуває на стадії полірування, хоча точних термінів виходу поки немає.

Збори на розробку гри досягли вражаючої позначки у $667 мільйонів, викликаючи зацікавленість та питання стосовно майбутнього цього амбітного проекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *