З виходом iOS 17.4 з’явиться нова функція «Virtual Card Number
1 min read

З виходом iOS 17.4 з’явиться нова функція «Virtual Card Number

iOS 17.4, яку бета-тестери можуть вже встановити, пропонує нові можливості для користувачів Apple Cash.

Про це повідомляє 9to5mac.

Користувачі Apple Cash тепер мають змогу вказати номер своєї віртуальної карти, який дозволить їм робити покупки, коли Apple Pay онлайн не працює.

Apple Cash – це передплачена дебетова карта від Apple, яку користувачі до цього могли використовувати тільки з Apple Pay, без вказівки номера картки. Крім того, гроші на карті Apple Cash можна пересилати друзям та родичам, переводити в банк або додавати на баланс Apple Card.

У iOS 17.4 Apple пропонує користувачам Apple Cash нову можливість використовувати свої кошти, навіть коли Apple Pay не підтримується. Нове вікно у програмі «Гаманець» повідомляє:
“Налаштування номера віртуальної картки. Захистіть дані картки новим кодом безпеки для кожної операції. Легко отримуйте цей номер картки в Safari та робіть покупки онлайн, де Apple Pay не доступний.”

Коли ви налаштуєте свою віртуальну картку Apple Cash, ви матимете можливість бачити її номер, генерувати нові номери та паролі та інші опції. Це те саме, що і для кредитної картки Apple Card, яка запустилася раніше, але зараз для дебетової картки Apple Cash.
iOS 17.4 планується випустити для усіх користувачів у першій половині березня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *