Samsung представила Galaxy Z Flip6 Olympic Edition для учасників Олімпійських ігор 2024
1 min read

Samsung представила Galaxy Z Flip6 Olympic Edition для учасників Олімпійських ігор 2024

На заході Galaxy Unpacked у Парижі компанія Samsung оголосила про випуск спеціальної версії свого нового смартфона – Galaxy Z Flip6 Olympic Edition. Цей варіант пристрою стане доступним усім учасникам майбутніх Олімпійських та Паралімпійських ігор, які пройдуть у Франції цього літа.

Технічні характеристики Galaxy Z Flip6 Olympic Edition ідентичні стандартній версії пристрою. Однак корпус смартфону виконаний в яскравому жовтому кольорі, а у комплекті поставки — тематичний чохол. Окрім того, Samsung використовує в цьому смартфоні eSIM з можливістю безкоштовного використання 100 Гбайт даних у мережах 5G, наданих оператором Orange, щоб спортсмени могли використовувати їх відразу після отримання.

На смартфонах також попередньо встановлено програми «Париж 2024» та Athlete 365, що відкриває доступ до закритої соціальної мережі для спортсменів. Додаток Samsung Wallet дозволятиме отримувати безкоштовні напої в автоматах, розташованих у Олімпійському та Паралімпійському селі.

Починаючи з 18 липня, за тиждень до відкриття змагань, учасники Олімпійських ігор 2024 отримають можливість використовувати Galaxy Z Flip6 Olympic Edition. Не виключено, що пізніше цей смартфон з’явиться вільно в продажу, але без спеціальних бонусів, що надаються спортсменам.

Попередній аналогічний випадок включав спеціальну версію Galaxy Z Flip3, випущену на честь Олімпійських ігор у Пекіні в 2022 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *