Mojang розпочала тестування нативної PS5-версії Minecraft
1 min read

Mojang розпочала тестування нативної PS5-версії Minecraft

Розробники із студії Mojang офіційно анонсували початок тестування нативної PS5-версії популярної блокової пісочниці Minecraft. Відповідна інформація з’явилася на офіційному сайті студії, де автори запрошують власників PS4-версії гри взяти участь у тестуванні нового складання Minecraft для актуальної консолі Sony.

Попередній варіант проекту включає оновлення Tricky Trials і підтримує службу підписки Minecraft Realms. Однак наразі кросплей з іншими консолями та внутрішньоігровий магазин відключені. Представники Mojang зазначають, що мета випуску попередньої версії полягає в зборі відгуків спільноти, виявленні помилок, а також покращенні та відполіруванні ігрового процесу.

Раніше Minecraft працювала на PS5 за зворотною сумісністю, але тепер гравці матимуть змогу випробувати спеціально адаптовану версію гри. Водночас, розробники поки що не розкривали жодних деталей щодо випуску окремої версії Minecraft на консолях Microsoft.

Варто зазначити, що у жовтні минулого року Minecraft стала першою відеогрою в історії, яка досягла 300 мільйонів проданих копій. Це рекордне досягнення відбулося напередодні 15-річчя культової пісочниці, яке Mojang Studios святкуватимуть протягом усього 2024 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *