Huawei оголосила про бета-версію HarmonyOS NEXT на конференції розробників
1 min read

Huawei оголосила про бета-версію HarmonyOS NEXT на конференції розробників

На конференції Huawei Developer Conference 2024 компанія Huawei офіційно представила бета-версію своєї нової операційної системи HarmonyOS NEXT. Це новітня платформа від Huawei, побудована на мікроядерній архітектурі OpenHarmony, яка не містить жодних елементів операційної системи Android.

HarmonyOS NEXT підтримує виключно нативні програми, скомпільовані за допомогою Ark Compiler, та сервіси Huawei Mobile Services (HMS). Це означає, що система несумісна з додатками для Android та APK-файлами.

З точки зору дизайну та інтерфейсу користувача, HarmonyOS NEXT виглядає схожою на звичні мобільні ОС, але має абсолютно нову архітектуру. Huawei обіцяє покращення продуктивності на 30%, збільшення швидкості підключення між пристроями втричі та зниження енергоспоживання на 20%.

Ключовою перевагою HarmonyOS NEXT є її єдина структура, яка об’єднує локальні та хмарні ресурси, забезпечуючи безшовну взаємодію між пристроями без додаткових програм. Операційна система підтримує передові мультимедійні технології, такі як Ark Multimedia Engine, Ark Graphics Engine та FFRT. Вбудований штучний інтелект може генерувати зображення, редагувати аудіо та допомагати людям із порушеннями мови та зору.

Важливим аспектом є підтримка трасування променів для ігор на рівні ПК, що робить HarmonyOS NEXT потужною медіаплатформою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *