Dreame Technologies презентує нові пилососи для сухого та вологого прибирання
1 min read

Dreame Technologies презентує нові пилососи для сухого та вологого прибирання

Компанія Dreame Technologies оголосила про випуск двох нових продуктів, які обіцяють значно полегшити процес прибирання приміщень та підвищити його ефективність. Серед новинок – робот-пилосос Dreame L10s Ultra та бездротовий вертикальний пилосос Dreame J20.

Dreame L10s Ultra: Інноваційний Робот-Пилосос

Робот-пилосос Dreame L10s Ultra пропонує як сухе, так і вологе прибирання. Завдяки станції самоочищення, ручна праця зводиться до мінімуму. Потужність всмоктування в 5300 Па дозволяє ефективно очищати підлогу від пилу, вовни, волосся та дрібного сміття. У разі виявлення килимового покриття, пристрій автоматично піднімає швабри та збільшує силу всмоктування для запобігання вторинному забрудненню.

Для вологого прибирання Dreame L10s Ultra використовує дві швабри, що обертаються на 360°, ефективно видаляючи навіть стійкі плями. Резервуар об’ємом 2,5 л дозволяє прибирати приміщення площею до 200 м², а акумулятор забезпечує до 210 хвилин автономної роботи.

Після завершення прибирання робот-пилосос автоматично повертається на станцію самоочищення, де відбувається полоскання серветок швабр, автоматичне сушіння та очищення пилозбірника.

Dreame J20: Потужний Вертикальний Пилосос

Вертикальний бездротовий пилосос Dreame J20 призначений для сухого прибирання та оснащений безщітковим двигуном потужністю 250 Вт, що забезпечує силу всмоктування 17 Па. Завдяки додатковим насадкам, пилосос може прибирати забруднення у важкодоступних місцях, таких як щілини та кути, а також на столах, вікнах та дверях. Вбудоване підсвічування полегшує прибирання у темних місцях.

Контейнер для пилу місткістю 0,5 л та багатошарова система фільтрації, яка вловлює до 97% пилу, забезпечують ефективне прибирання без повторного забруднення повітря. Складана трубка дозволяє легко прибирати під меблями та в кутках, не нахиляючись. Акумулятор Dreame J20 забезпечує до 50 хвилин роботи.

Обидва нові пристрої від Dreame Technologies пропонують користувачам високоякісне та зручне рішення для прибирання, яке відповідає найсучаснішим вимогам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *