Logitech представила MX Ink — електронне перо для VR-гарнітур Meta Quest
1 min read

Logitech представила MX Ink — електронне перо для VR-гарнітур Meta Quest

Компанія Logitech анонсувала нове електронне перо MX Ink, сумісне з гарнітурами віртуальної реальності Meta Quest 2 та Meta Quest 3. MX Ink призначене для створення двовимірних та тривимірних проектів, додавання віртуальних шарів на зображення та зміни форми об’єктів у віртуальному просторі. Перо можна використовувати для письма, малювання та створення об’єктів за допомогою різних типів пензлів.

MX Ink підключається до гарнітур через програму Meta Quest App і вимагає операційну систему Meta Quest OS V69 або новішу. Пристрій підтримує одночасне підключення лише до однієї гарнітури, однак користувачі можуть перемикатися між пером та контролерами. Електронне перо працює автономно до 7 годин, заряджається через USB-C, і має LED-індикатор заряджання батареї. В комплекті є два замінні набори насадок для пера.

На старті продажів MX Ink буде сумісне з такими програмами для роботи з графікою, як Gesture VR, Elucis, Painting VR, Gravity Sketch, Engage та Arkio, а також з програмами на базі Unity. Logitech планує почати постачання пристрою для розробників додатків наступного місяця, що обіцяє розширення підтримки іншого ПЗ у майбутньому.

Компанія також розробила кілька додаткових аксесуарів для MX Ink, включаючи зарядну док-станцію Inkwell та килимок із полікарбонату. Вартість MX Ink складає $129,99, а з зарядною док-станцією — $169,99. Масові продажі новинки розпочнуться у вересні. Підтримка електронного пера розширює можливості гарнітур Meta Quest і робить їх більш конкурентоспроможними на фоні гарнітури доповненої реальності Apple Vision Pro, яка не має підтримки стілусів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *