Tronsmart: Літні хіти для музичного відпочинку
1 min read

Tronsmart: Літні хіти для музичного відпочинку

З настанням літньої пори компанія Tronsmart, відомий виробник аудіопристроїв, пропонує нові можливості для любителів відпочинку на природі та вечірок. Бездротові колонки Tronsmart Halo 200 та Tronsmart T7, а також навушники Tronsmart Sounfii R4 забезпечать музичний супровід та створять незабутню атмосферу.

Tronsmart Halo 200 – це ідеальна система для караоке з потужністю 120 Вт. Завдяки 3-смуговій звуковій системі, колонка забезпечує насичене звучання, а можливість синхронізації з більш ніж 100 системами дозволяє масштабувати звук для будь-якої кількості учасників. Світлодіодне підсвічування з п’ятьма режимами, налаштовуваними через смартфон, додасть святкового настрою. Роз’єми для мікрофонів та гітар відкривають можливість для гостей розкрити свої таланти. Колонка має частотний діапазон 50–20000 Гц та працює до 18 годин без підзарядки при вимкненому підсвічуванні.

Tronsmart T7 – це портативна колонка з об’ємним звучанням на 360°. Завдяки технології Tronsmart SoundPulse, T7 створює потужний та якісний звук. Колонка відповідає стандарту водонепроникності IPX7, що дозволяє використовувати її в будь-яких умовах, навіть під час зливи. Функція стереопари дозволяє з’єднувати дві колонки для ще насиченішого звучання. Колонка працює до 12 годин без підзарядки та зручна для транспортування завдяки компактним розмірам та циліндричній формі.

Бездротові навушники Tronsmart Sounfii R4 оснащені системою шумоподавлення ENC із чотирма мікрофонами, що забезпечує відмінну чутність під час телефонних розмов. Навушники мають захист від вологи за стандартом IPX4, що робить їх ідеальними для прогулянок та тренувань в будь-яку погоду. Завдяки ергономічному дизайну та сенсорним панелям для керування, вони забезпечують комфортне використання та підтримують до 28 годин автономної роботи із зарядним футляром.

Tronsmart продовжує вражати поєднанням високої функціональності та доступних цін, роблячи літній відпочинок ще приємнішим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *