Як штучний інтелект допомагає в процесі соціалізації
1 min read

Як штучний інтелект допомагає в процесі соціалізації

У найближчому майбутньому ШІ стане невід’ємною частиною повсякденного життя. Вже сьогодні він може підсумовувати великі об’єми інформації, відповідати на питання та писати листи від імені користувача. Однак дослідники впевнені, що штучний інтелект здатний зробити набагато більше.

За словами експерта з робототехніки, штучний інтелект може допомогти подолати самотність, яка, як відомо, серйозно погіршує здоров’я. Тоні Прескотт з Університету Шеффілда, Великобританія, стверджує у своїй роботі, що взаємодія з ШІ може підтримати людей в процесі соціалізації.  

Як правило, коли люди почуваються самотніми вони більше занурюються в себе, пориваючи зв’язки з оточенням. Усе через те, що їхня впевненість різко падає. За словами Тоні, професора когнітивної робототехніки, штучний інтелект може розірвати це замкнуте коло, надавши змогу практикувати та вдосконалювати свої соціальні навички.

Спілкування з ШІ може бути корисним як форма взаємної соціальної взаємодії, яка є стимулюючою та персоналізованою. Товариство з ШІ може допомогти підтримати почуття власної гідності та підвищити впевненість у собі. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *