Calendly оновлює сервіс планування зустрічей
1 min read

Calendly оновлює сервіс планування зустрічей

Служба планування зустрічей Calendly переробила розширення свого веб-переглядача. У версії, яка доступна для Chrome, Edge, Firefox і Outlook, є вкладка «Зустрічі», де записана інформація про майбутні зустрічі. Їх можна скасувати, перенести або приєднатися до однієї з них. Однак тут показанні лише зустрічі зафіксовані через Calendly. В компанії заявили, що, зважаючи на відгуки користувачів, зроблять можливим відображати зустрічі занотовані через інші популярні сервіси. 

З’явиться нова вкладка «Контакти». У ній можна буде побачити користувачів, з якими назначені зустрічі та переглянути історію контактів з ними. 

Також Calendly розширить загальний набір функцій. Тепер можна буде бронювати кілька зустрічей в один проміжок часу. Окрім цього дозволено визначати пріоритет однієї зустрічі над іншою. Окрім цього з’явиться функція, яка дозволить представникам відділу продажів або маркетингу робити дзвінок від імені члена команди

Компанія заявила, що ці оновлення, а також інтеграція з інструментами Gmail та платформою LinkedIn, спрямовані на скорочення кількості часу, який люди витрачають на перемикання між веб-сайтами та програмами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *