NAVI здобуває перемогу на PGL Major Copenhagen 2024
1 min read

NAVI здобуває перемогу на PGL Major Copenhagen 2024

Українська команда Natus Vincere стала переможцем турніру PGL Major Copenhagen, здолавши в фіналі північноамериканців FaZe Clan з рахунком 2:1.

Ця перемога стала другою для команди на мейджорах і першою у CS2.

Як NAVI вдалося завоювати титул PGL Major Copenhagen 2024

Починаючи з Elimination Stage, NAVI показали справжній клас, здобувши першу перемогу над The Mongolz на Mirage. Незважаючи на початкові труднощі, команда підтвердила своє місце в еліті, пройшовши команди Spirit, Cloud9 та paiN.

У фіналі проти FaZe, український колектив продемонстрував майстерність, перемігши на Inferno і забезпечивши собі трофей та $500 000 призових.

Найкращий гравець PGL Major Copenhagen 2024 та фіналу

Склад NAVI у цьому турнірі включав гравців з різних країн: двох українців, литовця, румуна та фіна.

Ця перемога відзначила Валерія “b1t” Ваховського як українця з найбільшою кількістю перемог на мейджорах та як найкращого гравця фіналу.

Юстінас “jL” Лекавічус був обраний кращим гравцем турніру, що стало визнанням його виняткового внеску в успіх команди.

Юстінас Лекавічус

Значення перемоги NAVI на PGL Major Copenhagen для України

Під час гранд-фіналу PGL Major Copenhagen студія Maincast зібрала 5,3 мільйона грн на потреби “Азову”, а власник NAVI Максим Кріппа подвоїв цю суму.

Успіх NAVI не лише став визначною подією в кіберспортивній історії, але й отримав визнання на державному рівні, зокрема від керівника Офісу президента Андрія Єрмака.

Заснована у 2009 році, NAVI виросла з команди із Counter-Strike до ведучої кіберспортивної організації України, заробивши за 12 років понад $18,7 мільйонів призових.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *