“Сміттєве ПЗ” зіпсувало бюджетний телефон Moto G Power 2024
1 min read

“Сміттєве ПЗ” зіпсувало бюджетний телефон Moto G Power 2024

Новий Moto G Power 2024 вражає своїм привабливим дизайном та доступною ціною, проте користувачі стикаються з неприємними перешкодами через перенасичене програмне забезпечення.

За $300 цей смартфон пропонує шкіряну задню панель, роз’єм для навушників і бездротову зарядку. Однак, на жаль, РК-екран поступається OLED, а якість знімків залишає бажати кращого.

Головною проблемою стає перенасичене програмне забезпечення, яке включає в себе безліч “сміттєвого ПЗ”. Користувачі зазначають, що панель програм містить кілька непотрібних “папок”, таких як Shopping, Entertainment і GamesHub, які неможливо відмовитися встановлювати.

Ці програми-хаби є збірниками інших додатків, більшість з яких користувачам здається непотрібними.

Крім того, пристрій страждає від наявності рекламних програм, таких як 1Weather, яка нав’язливо пропонує рекламу та платні версії. Додатково, всі встановлені сервіси виявляють пристрасть до персональних даних користувачів, що викликає обурення серед споживачів.

Незважаючи на ці недоліки, досвідчені користувачі можуть видалити більшу частину цього надмірного програмного забезпечення, але для недосвідчених власників це може стати викликом.

Таким чином, хоча смартфон Moto G Power 2024 має потенціал стати привабливим бюджетним варіантом, перешкоди в програмному забезпеченні значно ускладнюють користування цим пристроєм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *