Ілон Маск оголосив про випуск нового пристрою Blindsight для відновлення зору
1 min read

Ілон Маск оголосив про випуск нового пристрою Blindsight для відновлення зору

Відомий підприємець і винахідник Ілон Маск оголосив про новий етап у розвитку компанії Neuralink з випуску їхнього нового продукту під назвою Blindsight.

Цей пристрій призначений для відновлення зору та може стати революційним кроком у медичній науці.

Ідея відновлення зору за допомогою мозкових імплантів не нова для компанії Neuralink. Вже кілька років тому Ілон Маск заявив про свою віру в те, що їхня технологія може допомогти людям повернути зір, навіть якщо вони ніколи не мали цієї можливості.

Його слова виявилися не просто мрією, а реальністю: перший паралізований доброволець успішно використовував курсор на ноутбуці за допомогою мозкового імпланту.

Цей новий етап розвитку може змінити життя мільйонів людей по всьому світу, надаючи їм можливість бачити світ навколо себе.

Інформація про те, що Blindsight вже проходить тестування на мавпах, свідчить про активну роботу компанії над впровадженням цієї технології.

Ілон Маск у своєму повідомленні зазначив, що хоча перші версії пристрою можуть бути обмеженими, з часом вони можуть перевершити навіть природну здатність людського зору.

Очікується, що компанія Neuralink продовжить розвивати цю технологію та отримає необхідні схвалення для випробувань на людях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *