Мустафа Сулейман переходить до Microsoft для керування новим ШІ-підрозділом
1 min read

Мустафа Сулейман переходить до Microsoft для керування новим ШІ-підрозділом

Один із засновників Google DeepMind, Мустафа Сулейман, приєднався до компанії Microsoft для очолення нового підрозділу зі штучним інтелектом.

Як повідомив сам Сулейман у своєму X-акаунті, він розпочинає роботу в Microsoft на посаді генерального директора Microsoft AI.

У своєму зверненні до публіки, Сулейман зазначив, що буде керувати розробкою споживчих продуктів, таких як Copilot, Bing та Edge, використовуючи штучний інтелект.

Його колишній співробітник з DeepMind, Карен Симонян, також приєднається до Microsoft в якості провідного наукового співробітника.

Мустафа Сулейман також отримає посаду виконавчого віце-президента Microsoft AI і стане членом команди керівників, які звітують особисто перед генеральним директором Microsoft, Сатьєю Наделлою.

Насамперед відомо, що Microsoft вклала значні кошти у співпрацю з іншими розробниками ШІ, такими як OpenAI та Mistral. Проте новий підрозділ не припинить цю співпрацю, заявила компанія.

За словами представників Microsoft, компанія продовжить розвивати інфраструктуру ШІ для продуктів, таких як Office, Windows 11 та Edge, а також організує спеціальний захід у травні, присвячений споживчим продуктам на основі штучного інтелекту.

Перехід Мустафи Сулеймана до Microsoft відбувається після його попередньої роботи в компанії Google та заснування власної компанії Inflection AI.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *