Acer випустила потужну відеокарту Bifrost Radeon RX 7900 GRE OC
1 min read

Acer випустила потужну відеокарту Bifrost Radeon RX 7900 GRE OC

Компанія Acer оголосила про випуск своєї новітньої відеокарти, Bifrost Radeon RX 7900 GRE OC, яка обіцяє вражаючі характеристики та високий рівень продуктивності для геймерів і професіоналів у сфері обробки графіки.

Ця відеокарта, яка базується на урізаній версії графічного процесора Navi 31 з архітектурою RDNA 3, пропонує величезний потенціал для інтенсивних ігрових сеансів та обробки великих обсягів графічних даних.

Відеокарта оснащена трислотовою системою охолодження з алюмінієвим радіатором та трьома вентиляторами Frostblade 3.0, ця відеокарта здатна ефективно відводити тепло, забезпечуючи оптимальні умови для роботи графічного процесора.

Живлення подається від пари 8-контактних роз’ємів, а для виведення зображення передбачено три DisplayPort 2.1 та один HDMI 2.1, що робить її сумісною з різноманітними моніторами та відеоінтерфейсами.

У відповідності до технічних характеристик, відеокарта Acer Bifrost Radeon RX 7900 GRE OC має вражаючу продуктивність, яка базується на 5120 потокових процесорах у 80 обчислювальних блоках (CU), 160 прискорювачах штучного інтелекту, 80 прискорювачах трас та 160 блоках операцій растеризації (ROP).

Крім того, вона обладнана 64 МБ Infinity Cache (кеша третього рівня) та 16 ГБ 256-бітної відеопам’яті GDDR6 зі швидкістю 18 Гбіт/с, що гарантує швидкий доступ до графічних даних з високою пропускною здатністю 576 Гбайт/с.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *