FTC розглядає угоди Reddit щодо ліцензування контенту для ШІ перед IPO
1 min read

FTC розглядає угоди Reddit щодо ліцензування контенту для ШІ перед IPO

Федеральна торгова комісія США (FTC) розпочала ретельне вивчення угоди компанії Reddit щодо ліцензування контенту платформи для навчання штучного інтелекту, як заявлено у документах, які компанія подала до комісії з цінних паперів та бірж (SEC).

Цей крок відбувається в контексті підготовки Reddit до проведення первинного розміщення акцій (IPO).

У своїй заяві Reddit повідомила, що FTC повідомила їх про намір провести перевірку стосовно їхніх операцій у сфері ліцензування контенту для навчання моделей штучного інтелекту.

Згідно з представниками Reddit, угода щодо ліцензування контенту користувачів є ключовим елементом їхньої стратегії зі збільшення доходів перед IPO. Компанія також оголосила про угоду з компанією Google, яка передбачає навчання моделей штучного інтелекту на контенті Reddit за $60 мільйонів на рік.

Хоча Reddit стверджує, що займається дослідженням подібних угод, вона запевняє, що не здійснює ніякої недобросовісної або торговельної діяльності, що вводить в оману. Подібні листи від FTC також отримали ще кілька компаній, повідомляє Axios.

Зазначимо, що розгляд угоди Reddit з ліцензування контенту користувачів відбувається в умовах загального інтересу до впливу технологічних компаній на сферу штучного інтелекту, яка зараз перебуває на різкому етапі розвитку та регулювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *