Google розширює виробництво смартфонів Pixel у Індії
1 min read

Google розширює виробництво смартфонів Pixel у Індії

Компанія Google розширює виробництво смартфонів Pixel у Індії. Цей крок позначає важливий момент у стратегії компанії щодо ланцюжка поставок, яка включає диверсифікацію виробництва за межі Китаю.

За повідомленням Nikkei Asia, компанія Google планує розпочати виробництво смартфонів Pixel у Індії, де вже розвивається виробництво в ІТ-секторі. Першими на черзі для випуску будуть Pixel 8 Pro, які будуть зібрані в південній частині країни, з планованим початком випуску у квітні-червні.

Пізніше у цьому ж році планується розпочати виробництво Pixel 8 на півночі країни.

Цей хід стає відповіддю на глобальний економічний спад, який сильно вразив ринок смартфонів. З метою підвищення стійкості ланцюжка постачання, Google прийняла рішення про диверсифікацію виробництва за межі Китаю.

Це також відповідає загальній тенденції у технологічній індустрії, де компанії шукають стратегії “Китай+2”, тобто додаткові виробничі майданчики поза Китаєм для забезпечення стабільності ланцюжка постачання.

Наприкінці року 2023 Google поставила більше 10 млн смартфонів Pixel, незважаючи на складну економічну ситуацію. Тепер компанія сподівається щонайменше повторити цей успіх, розширюючи виробництво в Індії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *