Стартап Volley революціонізує тренування тенісистів за допомогою штучного інтелекту
1 min read

Стартап Volley революціонізує тренування тенісистів за допомогою штучного інтелекту

Технологічний стартап Volley представив світові тренажер з штучним інтелектом, який імітує справжню тенісну гру.

Розроблений для платформного тенісу, падел-тенісу та піклболу, цей тренажер на основі аналізу даних та комп’ютерного зору реагує на кожен хід гравця, створюючи унікальне інтерактивне середовище для тренувань.

Головною особливістю тренажера є можливість пристосування до будь-якого рівня гравця – від новачка до професіонала. Він не лише контролює рівень майстерності гравця, а й надає індивідуалізовані поради та аналізує його гру для подальшого покращення.

Завдяки вбудованим камерам, які відстежують положення гравця та м’яча, а також функції запису матчів, кожен момент тренувань залишається документованим для подальшого аналізу.

Компанія постійно вдосконалює тренажер, додаючи нові функції, такі як функція відеопорівняння та керування жестами без використання смартфона. Попит на тренажери компанії Volley виявився великим, і за короткий час компанія розповсюдила понад сто пристроїв у різних клубах.

Оренда пристроїв доступна за цінами від $1500 до $3000, залежно від кількості роботів, гравців та функцій, що використовуються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *