Spotify вводить підтримку музичних кліпів для передплатників у 11 країнах
1 min read

Spotify вводить підтримку музичних кліпів для передплатників у 11 країнах

Платформа Spotify розширює свій арсенал розваг, додаючи підтримку музичних кліпів. Адміністрація потокової служби оголосила про це нововведення, яке на даний момент доступне у 11 країнах.

На жаль, це обмежений каталог, проте включає роботи таких артистів, як Ед Ширан, Doja Cat, Ice Spice, Aluna та Asake.

Стен Гармарк, глава підрозділу споживчого досвіду Spotify, пояснив, що повний каталог музичних кліпів включатиме “тисячі” композицій. Ця нова функція дозволяє передплатникам Spotify Premium переглядати відео, коли вони слухають музику.

Нововведення відображається у мобільних додатках для Android та iOS, а також у веб-інтерфейсі та на розумних телевізорах.

Зараз ця можливість доступна в країнах, таких як Велика Британія, Німеччина, Італія, Нідерланди, Польща, Швеція, Бразилія, Колумбія, Індонезія, Кенія та на Філіппінах.

Вибір цих країн для впровадження музичних кліпів був обумовлений різноманітними факторами, включаючи розмір ринку та доступність місцевого контенту.

Хоча Spotify залишається перш за все сервісом потокового аудіо, він постійно розширює свої можливості. Раніше платформа вже вводила відеоподкасти та короткі ролики, що допомагали артистам спілкуватися зі своїми шанувальниками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *