Індія вкладає $15,2 млрд у виробництво напівпровідників
1 min read

Індія вкладає $15,2 млрд у виробництво напівпровідників

Уряд Індії схвалив інвестиції на суму $15,2 млрд у підприємства з виробництва напівпровідників, зокрема в перший в країні великий завод із випуску чіпів, запропонований компанією Tata Group.

Кабінет прем’єр-міністра Індії Нарендри Моді затвердив план компанії Tata щодо будівництва заводу вартістю $11 млрд. Зазначений завод зможе випускати близько 50 000 кремнієвих пластин на місяць, повідомляє Bloomberg з посиланням на міністра технологій Ашвіні Вайшнау.

Уряд також схвалив пропозицію Tata щодо будівництва ще одного заводу з виробництва чіпів з бюджетом понад $3 млрд, а також спільного підприємства японської Renesas Electronics та індійської CG Power and Industrial Solutions для упаковки чипів.

Ці проєкти, хоча і поки що існують лише на папері, відображають прагнення Індії стати помітним гравцем у напівпровідниковій галузі. Індія намагається підтримувати запуск власних потужностей з виробництва чипів, що допоможе забезпечити постачання компонентів для сучасної технологічної продукції.

Індія сподівається залучити світових лідерів у виробництві напівпровідників, пропонуючи стимули держсубсидії на будівництво підприємств у країні. Програма ця вже залучила Apple та її партнерів для початку виробництва iPhone в Індії, що позитивно вплинуло на стан виробничого сектора.

Tata, як очікується, буде співпрацювати з тайванською Powerchip Semiconductor Manufacturing Corp. у рамках проєкту, а також проводить переговори з United Microelectronics Corp.

Нове підприємство Tata буде випускати чипи на основі зрілих технологій – 40 нм і старіших рішень, які широко використовуються у побутовій електроніці, автомобілях, оборонних системах та авіації.

Крім того, цього року Tata планує розпочати будівництво заводу у місті Дхолері. Компанія активно інвестує у високотехнологічний напрямок і вже успішно керує заводом з виробництва компонентів для смартфонів на півдні Індії.

Торік Tata придбала індійське підприємство Wistron Corp., постачальника компанії Apple, і має намір побудувати власний завод з виробництва iPhone.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *