AMD випускає на міжнародний ринок відеокарту Radeon RX 7900 GRE
1 min read

AMD випускає на міжнародний ринок відеокарту Radeon RX 7900 GRE

Компанія AMD оголосила про міжнародний реліз відеокарти Radeon RX 7900 GRE, яка досі була ексклюзивом для ринку в Китаї.

За словами виробника, ця новинка здатна вразити швидкістю, конкуруючи з графічним прискорювачем GeForce RTX 4070 від компанії NVIDIA.

Побудований на базі графічного процесора Navi 31 XL з архітектурою RDNA 3, Radeon RX 7900 GRE вражає своїми технічними характеристиками. З 80 обчислювальними блоками та 5120 потоковими процесорами вона обіцяє високу продуктивність.

В порівнянні зі своїм попередником, RX 7900 GRE на 14% ефективніше використовує фінансові ресурси, забезпечуючи в середньому на 14% більше FPS на витрачений долар.

З 16 ГБ відеопам’яті GDDR6 та 256-бітною шиною, ця карта дозволить гравцям насолоджуватися найсучаснішими ігровими враженнями. І, з офіційною вартістю у $549, вона стає більш доступною для геймерів по всьому світу.

Незважаючи на попередню ексклюзивність в Китаї, відеокарту RX 7900 GRE можна було придбати і в інших країнах, хоча в складі готових ігрових ПК. Запуск на міжнародний ринок робить її більш доступною для широкого кола споживачів.

Незважаючи на свої вражаючі характеристики, варто відзначити, що ключовим недоліком Radeon RX 7900 GRE є обмежений запас потужності, який складає 260 Вт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *