Samsung Galaxy S24 Ultra випробували на міцність (відео)
1 min read

Samsung Galaxy S24 Ultra випробували на міцність (відео)

Компанія Samsung нещодавно представила свої нові флагмани, серед яких Galaxy S24 Ultra. Цей смартфон відрізняється від інших моделей лінійки міцною титановою рамкою та новим склом Gorilla Glass Armor, яке в 4 рази міцніше.

Відео випробувань новинки опублікували на Youtube-каналі PBKreviews.

Тестування Galaxy S24 Ultra почалося з того, що смартфон кілька разів падав на підлогу з висоти, яка відповідає рівню пояса людини. Це мало імітувати ситуацію, коли гаджет випадково вислизає з кишені. При цьому смартфон падав різними сторонами: екраном, задньою панеллю та боковою частиною. Результат був досить задовільним – Galaxy S24 Ultra отримав лише незначні подряпини та відколи на корпусі та екрані, але жодних серйозних ушкоджень.

Далі смартфон був підданий випробуванню титанової рамки за допомогою пристрою, схожого на дриль зі шліфувальним диском. Звичайно, матеріал не залишився без слідів, але, з іншого боку, не був і критично пошкоджений

Наприкінці захисне скло на екрані було перевірено на стійкість до піску, який був розкиданий по поверхні. На склі ґаджета з’явилися мікроподряпини, але це не вплинуло на його функціонування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *