Meta і Microsoft об’єднують зусилля проти нової політики App Store від Apple у ЄС
1 min read

Meta і Microsoft об’єднують зусилля проти нової політики App Store від Apple у ЄС

Європейська Комісія розглядає кроки компаній Meta і Microsoft у підтримці відхилення нових умов Apple.

Наприкінці січня цього року Meta і Microsoft звернулися до влади ЄС з проханням відкинути пропозицію Apple, що змушує розробників діяти в рамках змінених умов, які критикуються за “зловмисне дотримання” європейського “Закону про цифрові ринки” (DMA).

Ці дві технологічні компанії відмовилися від стандартного режиму та вирішили підтримати об’єднані зусилля проти висунутої Apple ініціативи.

Нова політика, запропонована компанією Apple, має дозволити розробникам продавати свої програми поза App Store та використовувати альтернативні платіжні системи. Однак умови цієї пропозиції роблять фактично неможливим підвищення розмірів доходів для розробників.

У реакції на це Марк Цукерберг з Meta висловив своє обурення: “Не думаю, що Apple матиме для нас якесь значення”.

Відповідно до Financial Times, Meta та Microsoft активно співпрацюють з європейськими чиновниками з метою відхилити пропозицію Apple і запропонувати розробникам більш вигідні умови.

У міжнародних технологічних колах розгортається жвава дискусія щодо того, чи буде ЄС вживати рішучих заходів у зв’язку з цими розбіжностями.

Зараз Європейська Комісія має можливість накласти на Apple величезний штраф за недотримання вимог закону, проте більш ймовірним є відхилення пропозиції компанії та запит на новий проєкт політики App Store.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *