Samsung впроваджує Galaxy AI в усі свої пристрої
1 min read

Samsung впроваджує Galaxy AI в усі свої пристрої

У знаковому кроці після випуску смартфонів серії Galaxy S24, компанія Samsung розпочав розгортання сервісів Galaxy AI, що працюють на штучному інтелекті.

За зобов’язанням розширити їх присутність на попередні покоління телефонів та планшетів, Samsung тепер розкрив плани інтеграції цих інноваційних сервісів у безліч пристроїв, включаючи носимі.

Тім Ро, керівник мобільного підрозділу Samsung, оголосив амбіційну програму компанії щодо впровадження Galaxy AI у кілька фірмових пристроїв та сервісів. Samsung обіцяє збагачувати та розширювати можливості Galaxy AI у всіх категоріях продуктів завдяки співпраці з провідними партнерами зі сфери штучного інтелекту.

Раніше оголошено про наближений запуск функцій перекладу за допомогою ШІ для бездротових навушників Galaxy Buds, з подібними можливостями, ймовірно, розширенням на розумні годинники Samsung.

Це свідчить про серйозну присвяченість Samsung проєкту Galaxy AI, з наміром постійно впроваджувати функції, що працюють на штучному інтелекті. Носимі пристрої можуть бути лише початком зусиль Samsung, оскільки портфель компанії налічує більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *