Starfield виходить з оновленням 1.9.67, вводить нові технології та обіцяє майбутні покращення
1 min read

Starfield виходить з оновленням 1.9.67, вводить нові технології та обіцяє майбутні покращення

У захоплюючому світі космічних подорожей гра Starfield знову вразила своїх прихильників. Після випробувань тривалістю майже два тижні, розробники з студії Bethesda Game Studios відзначили вихід оновлення 1.9.67 зі статусу “бети” у повноцінний реліз.

Основою цього оновлення стали дві нові технології інтелектуального масштабування зображення: AMD FidelityFX Super Resolution (FSR) третього покоління та Intel Xe Super Sampling (XeSS).

ПК-гравці отримали вбудовану підтримку AMD FSR, а пізніше була додана підтримка NVIDIA DLSS. Це дозволить гравцям насолоджуватися неймовірною якістю графіки навіть на менш потужних системах.

Крім цього, оновлення включає зміни ідентифікаторів форми (FormID), що покликані підвищити стабільність збережень у грі, особливо з великою кількістю відвідуваних локацій.

Незважаючи на те, що підтримка FSR 3 і XeSS на консолях поки не реалізована, гравці на PC та Xbox Series X, S тепер можуть насолоджуватися оновленням.

Разом із цим виправлено деякі технічні недоліки, включаючи вібруючі хмари та скидання масштабування при зміні режимів відображення.

Starfield продовжує радувати своїх прихильників, оголошуючи плани на майбутнє – додаток мап міст, нові способи переміщення та підтримка модифікацій. Розробники обіцяють регулярно випускати патчі, щоб забезпечити гладку та захоплюючу геймплейну досвід усім шанувальникам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *