Додаток Dune Expansion завойовує небеса у Microsoft Flight Simulator
1 min read

Додаток Dune Expansion завойовує небеса у Microsoft Flight Simulator

Від студії Xbox Game Studios та майстрів Asobo Studio вийшло доповнення Dune Expansion для гри Microsoft Flight Simulator.

Ця епічна гра розширює свої горизонти і виводить гравців за межі Землі, переносить у захоплюючу атмосферу науково-фантастичного всесвіту “Дюни”.

Доповнення дозволить гравцям взятися за штурвал королівського орнітоптера роду Атрейдес – унікального літаючого апарату. Цей орнітоптер відрізняється вражаючою швидкістю, блискавичним прискоренням та неймовірною маневреністю, забезпечуючи неперевершені враження від польоту.

Нове доповнення Dune Expansion відкриває перед гравцями безліч випробувань: від тренування у зльоті та приземленні до вільного падіння, а також захоплюючі операції з порятунку льотного інструктора від піщаної бурі. 

В рамках співпраці з фільмом “Дюна: Частина друга”, компанія Microsoft проводить ексклюзивний конкурс, де можна виграти неймовірні призи: від оформленої в стилі “Дюни” консолі Xbox Series S до першого у світі контролера Xbox в стилі фільму.

Dune Expansion доступний для гравців Microsoft Flight Simulator на різних платформах, включаючи PC (Steam, Microsoft Store), Xbox Series X та S, а також у службі Game Pass для PC та Xbox. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *