У Telegram з’являться повідомлення, що можна буде переглянути лише раз
1 min read

У Telegram з’являться повідомлення, що можна буде переглянути лише раз

Розробники месенджера Telegram представили кілька нових функцій, спрямованих переважно на поліпшення роботи з відео- та аудіоповідомленнями. Зокрема, додано функцію одноразового перегляду.

Про це повідомляє Techcrunch.

Вже у вересні 2023 року у Telegram з’явилася можливість відправляти фотографії та відео з можливістю одноразового перегляду в приватних чатах. Нововведення поширюється на голосові та відеоповідомлення, де користувачі можуть активувати запис голосу, а потім обрати одноразовий перегляд для одержувача.

Крім того, в Telegram тепер можна призупиняти та відновлювати запис голосових та відеоповідомлень через відповідне меню. Іншою корисною новинкою є можливість визначити момент, коли одержувач прочитав повідомлення у приватному чаті, проте цю функцію можна вимкнути за бажанням у налаштуваннях.

Користувачі платної версії Telegram також отримали кілька інновацій. Одна з них дозволяє сховати інформацію про час прочитання від інших, але при цьому продовжувати спостерігати за часом, коли їхнє повідомлення було прочитане співрозмовником, який поділяє цю інформацію. Крім того, користувачі платної версії можуть визначати, хто матиме можливість надсилати їм повідомлення першим – “Всі” або “Мої контакти та Premium-користувачі”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *