Lenovo працює над ноутбуком із двома дисплеями, один з яких прозорий
1 min read

Lenovo працює над ноутбуком із двома дисплеями, один з яких прозорий

Наприкінці цього місяця в Барселоні відбудеться щорічна виставка Mobile World Congress 2024, де виробники електроніки з усього світу представлять свої новинки. Одним із постійних учасників заходу є Lenovo. Цього року китайська компанія покаже кілька пристроїв, одним із яких, як очікується, стане незвичайний ноутбук із двома дисплеями, один із яких повністю прозорий.

Про це пише Windows Report.

З розвитком технологій прозорих OLED-дисплеїв, виробники стали частіше використовувати їх у своїх пристроях. Тим не менш, наявність прозорого дисплея все ще означає, що пристрій буде коштувати значно дорожче, ніж якщо його було б оснащено звичайним екраном. Незважаючи на це, Lenovo нібито готова представити концепт ноутбука з прозорим екраном.

Судячи з опублікованих в інтернеті рендерів, пристрій має безрамковий дизайн із повністю прозорим екраном. Нижня кришка ноутбука також частково прозора, але вона не є самостійним екраном, виконуючи функції сенсорної клавіатури та тачпада. На одній із бічних граней розміщені інтерфейси для підключення зовнішніх пристроїв.

На цей час відсутня будь-яка інформація щодо технічних характеристик нового ноутбука Lenovo. Очевидно, пристрій працюватиме під керуванням Windows 11 і стане продовженням лінійки ThinkBook. Плани Lenovo щодо ноутбука із прозорим екраном залишаються загадкою. Ймовірно, дізнатися більше про цей незвичайний пристрій можна буде наприкінці місяця в рамках виставки MWC 2024, яка відбудеться з 26 по 29 лютого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *